حقیقتا دستگاه لیزر به چه معناست؟

شاید از دیدن تیتر این نوشته تعجب کرده باشید! مسلما پیش خودتان گفتید که چه گونه می شود ندانیم دستگاه لیزر چه می باشد و وبلاگ تو را این تمامی بازه بخوانیم؟ خیلی مهم نیست که شما تازه‌کار میباشید یا این که چند سال است که دارید دستگاه لیزر را انجام می‌دهید . از شما دعوت ( خواهش ) میکنم تا این متن را بخوانید!

خیلی از ما روزانه با دستگاه لیزر و مفاهیم مربوطه‌اش راز و کله میزنیم . شاید اولی چیزی که با شنیدن واژه و کلمه دستگاه لیزر به ذهن ما می‌رسد , این است که دستگاه لیزر مخفف عبارت دستگاه لیزر روتک است . اما حقیقتا یعنی چه؟ آیا بایستی تحت‌الفظی آن را ترجمه کنیم و انجام دهیم؟ نه .

دستگاه لیزر یک تکنیک و یک نحوه نیست! بلکه دستگاه لیزر یک دانش است . یک تخصص است و به هر کس آن را انجام می‌دهد , سئوکار , متخصص دستگاه لیزر یا این که مشاور دستگاه لیزر می گویند .

معرفی و شناخت با دستگاه لیزر

عناصر آفریننده دستگاه لیزر
توصیف صحیح ‌تری از دستگاه لیزر

راستش نخستین بگذارید بگوییم که توصیف ما و خیلی‌های دیگر از دستگاه لیزر چیست! دستگاه لیزر یک تخصص است که به ارتقا بازدیدکننده‌ هدفمند شما از موتورهای جست‌وجو کمک مینماید . در این فرایند , تجربه کاربری , محتوا , بک‌لینک‌ها , شبکه‌های اجتماعی و مباحث فنی مثل سرعت و ساختار وبسایت دخیل می باشند . بیش تر قانون ها دستگاه لیزر به وسیله گوگل معین میشوند و دیگر موتورهای جست‌وجو قوانینی شبیه به گوگل دارا‌هستند . گوگل برای درجه بندی صفحه های از بیشتراز ۲۰۰ فاکتور متفاوت استفاده می‌نماید و این فاکتورها هرروز در حالا تغییر و تحول هستند . به طوریکه الگوریتم‌های گوگل در هر سال حداقل ۵۰۰ توشه به وسیله مختصصین بخش‌های مختلف گوگل بروز میشوند .