#17 مرور اجمالی و پیکربندی نخستین پلاگین یوست دستگاه لیزر

ما اینک افزونه یوست دستگاه لیزر رو نصب کردیم و بعضا از پیکربندی رو نیز ایمپورت کردیم . اجازه بدید در منو بر روی پلاگین Yoast کلیک کنیم تا به داشبورد اون بریم . به ورقه نمایشی خوا‌هیم رفت که خطاها و نوتیفیکیشن ها رو به ما نشون می آبادی .


اگه وبسایت شما در گوگل قابل ایندکس نباشه خطای بزرگی رو در اینجا مشاهده خواهید کرد اطمینان حاصل فرمایید پیشین از استارت این زمینه رو مدنظر قرار می رویت کرد . دستگاه لیزر اینجا می تونید نوتیفیکیشن ها رو ملاحظه کنید , یک کدام از این نوتفیکیشن ها راجع به پیکربندی پلاگین می‌باشد . ما می تونیم هر کدوم از اینها رو به طور دستی پیکربندی کنیم . اما دستگاه لیزر ویزارد پیکربندی راه و روش قدم به قدم مفیدی داره .

اذن بدید وارد ویزارد بشیم : اولین تراز از ما می خواد در خبر نامه اونها ثبت نام کنیم . اینجانب قصد دارم در نشانی اینترنتی اون ها مشترک بشم و اگر بعد از دو یا سه ایمیل محتوا جذاب نبود از اون بیرون خواهم شد . عالی اذن بدید به پیش بریم و این مورد رو امتحان کنیم , می تونیم به سراغ روند بعدی بریم .

مرحله بعدی درباره‌ی محیط کاری می‌باشد چه طور سایت رو گسترش می دید؟ این یک وبسایت تولیدی است که زنده است محیط تثبیت کننده یا گسترش ای است به‌این مفهوم که روی دستگاه خویش شما اجرا می شه؟ این وبسایت یک محیط تثبیت کننده داره در تراز بعدی از ما پرسیده می شه جور سایتی که اجرا می کنیم چیست؟

این تراز طولانی تر برای اطلاعات خودشون میباشد تا بدونن چه افرادی از افزونه اون ها دستگاه لیزر سود می کنن , من آیتم کسب و فعالیت دستگاه لیزر کوچک را انتخاب خواهم کرد . مرحله بعدی به گوگل می گه شما کمپانی می‌باشید یا به صورت شخصی عمل می کنید . این موضوع به گوگل یاری می کنه بهترین اطلاعات رو بر روی صفحه های نتایج جستجوی دستگاه لیزر خودش نشون بده .

برای مثال اگه در گوگل به‌دنبال عبارت Thomas Jefferson بگردید داده ها بیوگرافی مانند مورخ به دنیا آمدن و برخی از تصاویر و سایر اطلاعات در امر Thomas Jefferson رو در برگه نتایج مشاهده خواهید کرد . در مقابل اگه عبارت مایکروسافت رو در موتور جستجو تایپ کنیم , گوگل به خیر و خوبی تشخیص می آبادی که مراد شما کمپانی مایکروسافت است و اطلاعاتی در خصوص بها سهام وقتی که کمپانی تاسیس شده و اطلاعات این چنینی بسیار رو ارائه میده که از بعضا از اطلاعات سئوی خاص به دست میاره .

شما نمی تونید به گوگل بگید چه چیزهایی رو در نتایج خودش نشان بده البته می تونید تا حد قابلیت اطلاعاتی در مورد خودتون به اون بدید . اون ها در باب روش اکران داده ها تصمیم گیری می کنن . اذن بدید به عقب برگردیم , من مورد شرکت رو گزینش می‌کنم , اکنون بایستی چهره یی برای خودمون تعیین کنیم . من چهره یی رو از کتابخانه رسانه انتخاب می کنم این دستگاه لیزر به نظر خوب می رسه . بر روی مورد Next کلیک می کنیم در ورقه بعدی می تونیم همه اکانت های شبکه‌های‌مردمی رو بیش تر کنیم .

فعلا اضطراری نمی باشد تمامی گزینه ها رو یک به یک وارد فرمائید . فقط مواقعی رو وارد فرمایید که حتمی دارید . اینجانب مورد فیس بوک , توییتر اینسنتاگرام , پینترست رو بیش تر میکنم , دستگاه لیزر زیرا اضافه از این شبکه ها به کارگیری می کنیم . هم اکنون روی آیتم Next کلیک می‌کنم . سطح بعدی درخصوص چیزی است که می خواید در موتورهای کاوش نشان داده بشه . در اضافه مورد ها ما می خوایم صفحه ها , پست ها رو نشون بدیم . ولی می تونیم رسانه ها رو پنهان کنیم . این یعنی رسانه های فایل مثل تصاویر اگه نوع پست سفارشی دارید اینجا نشون داده میشه . ما می تونیم مورد مثال کار رو مشاهده کنیم .